Medarbetare

Jonas Brag / Försäljning

Tel.dir: +46 (0)8-514 844 05
Mobil: +46 (0)70-753 62 50
Epost: jonas.brag@inkom.se

Jobbar främst med strömförsörjning och kontaktorer samt tåg- applikationer.
Har bred kompetens relaterat till strömförsörjning samt moderna energiförsörjningslösningar.

Fredrik Haag / Försäljning

Tel.vxl: +46 (0)8-514 844 00
Mobil: +46 (0)70-266 81 21
Epost: fredrik.haag@inkom.se

Vår man i Eskilstuna jobbar främst med Kapslingar, Solenoider, Bernstein. Gedigen Ex bakgrund.

Jonas Falconer / Försäljning

Tel.dir: +46 (0)8-514 844 03
Mobil: +46 (0)70-344 70 40
Epost: jonas.falconer@inkom.se

Jobbar inom komponenter/säkerhet som Joysticks, fläktar, hinderljus, varningsljus/ljud och givare.
Gedigen erfarenhet av komponenter i rörelse samt hinderljus.

Alireza Mousavi/Lager-Montage

Tel.dir: +46 (0)8-514 844 02
Epost: alireza.mousavi@inkom.se

Lång erfarenhet av montering-produktion. Stor noggrannhet och härlig vilja. 

Jonathan Mähler / Lager

Tel.dir: +46 (0)8-514 844 09
Epost: jonathan.mahler@inkom.se

Lageransvarig med många bollar i luften.

Anders Blomqvist / Försäljning

Tel.dir: +46 (0)8-514 844 08
Mobil: +46 (0)72-2360310
Epost: anders.blomqvist@inkom.se

Jobbar främst med tåg och industriapplikationer, stor teknisk kompetens kombinerat med norrlänskt lugn.

Mikaela Surén / Ekonomi

Tel.dir: +46 (0)8-514 844 06
Epost: mikaela.suren@inkom.se

Har lång erfarenhet av ekonomi/administration som vi tryggt kan luta oss mot.

Agneta Johansson / Order

Tel.dir: +46 (0)8-514 844 00
Epost:agneta.johansson@inkom.se

Vår oumbärliga spindel i nätet när det kommer till order, ordererkännande och annan administration.

Erik Surén / VD-Försäljning

Tel.dir: +46 (0)8-514 844 04
Mobil: +46 (0)70-690 64 80
Epost: erik.suren@inkom.se




Industrikomponenter AB, Inkom, levererar elektromekaniska- och elektroniska komponenter inom Norden till olika applikationer såsom: tåg, anläggningsmaskiner, militärt, marint, automationsutrustning och kranar. Vi arbetar med ledande internationella leverantörer och vi levererar inom hela Norden från eget lager i Kista.

Industrikomponenter AB
Österögatan 2, SE-164 40 Kista

Tel: +46 (0)8-514 84 400
Fax: +46 (0)8-514 84 401
E-post: info@inkom.se
Org.nr: 556111-8505